Naruto Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Alive

Eğer Naruto-severseniz, burası tam size göre..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4. Bölüm: Nightmare is starting!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Yvonne S. Anko Trehole
Mizukage/Trehole Clan Başkanı
Mizukage/Trehole Clan Başkanı
1 2
Yvonne S. Anko Trehole
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Su Villagesi. Bu aralar nabıyorsun? : Rp. Lakap : Anko...Yuki..
3 4

4. Bölüm: Nightmare is starting! Vide
MesajKonu: 4. Bölüm: Nightmare is starting! 4. Bölüm: Nightmare is starting! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 8:09 pm

Derece: Bazı bölümler +16-18 olabilir. Genelde +13
Özet: Sasuke'nin geri dönmesi sonunda gerçekleşti. Konoha aynı, Naruto aynı, Kakashi aynı. Peki Sasuke aynı mı? Ayrıca, neden Naruto onun geri dönmesini böylesine istedi?
Zaman: İtachi'nin ölümünden iki yıl sonra. 18 yaşındalar iken.
Not: Soundtrackler ile birlikte dinleyin! Büyük yardımı oldu bana!
Not2: Sasuke'nin ağzından anlatılmıştır. Naruto'nun ağzından anlatıldığında yazacağım: "Naruto's POV"
Not3: On bölümde bu hikaye bitecek ancak yenileri gelecek XD.
Not4: OOC olursa bağışlayın!
Not5: Bölümler bittiğinde İngilizce'ye çevrilip fanfic sitesine konulacaktır.
Not6: Okuyan herkese teşekkür ederim.
Not7: Soundtracklar genelde aynı ama sorun yapmayın, dinleyin. xD.

Kabus başlıyor!

-----
Do Me More-Namie Amuro (LoL)

Your red shinin' lips like a queen butterfly
I don't dislike a bold invitation
If you wanna know deeper, then here's a question
Answer me: how you feel good?

-----
Sasuke odasında, ben ise yatağımda uzanmış saf saf sırıtıyorum. Öpüşmemizin üzerinden yaklaşık üç saat geçti. Uykum yok ve onu öptüğüm an gözümün önünden gitmiyor. Gözlerimi ovuşturdum, dikkatim dağılsın diye, turuncu-siyah odamda göz gezdirdim. Kolumu uzatıp ışığı kapattım. Gözlerimi kapattığımda kapı vuruldu. Kapı hafifçe aralandığında dışarıdan gelen ışık ile o kişinin Sasuke olduğunu anladım.
"Naruto, çok rahatsız ettim ama..." Ama? Ve Sasuke beni rahatsız ettiğine üzgün mü? Sesi normalden daha sessiz ve moralsizdi.
"Sorun yok. Ne oldu?" AWH! Sasuke benden birşey isteyecek. Ne istediğini duymak için sabırsızlanıyorum.
"Ben..." Kolumu uzatıp ışığı yaktım ve yataktan kalkıp onun yanına gittim. Gözleri kapalıydı. Omzuna dokunduğumda gözlerini açtı ve neredeyse -yine- bir kaza yaşanıyordu. Hafifçe sırıttım.
"Söyle hadi, başımıza birşey gelecek yoksa." Ciddiydim. Biraz uğursuz muyduk, neydik? Bilmiyorum. Bir an önce söyleseydi de kurtulsaydım.
"Bugün benim burada ilk günüm ya... Senle ben..." Anlamıştım. Sessizce kafa salladım.
"Tabii ki Sasuke. Birlikte uyuyabiliriz. Yataklar büyük nasılsa..." CİDDİ OLAMAZDIM! AYNI YATAKTA UYUYACAKTIK! Ne sorduğu kafama biraz zor girdi ama kabul etmiştim. Geri çekildiğimde Sasuke içeri girdi. Oh, gerçekten harika.
"Böyle mi yatacaksın?" Sesim kendi kulaklarımda yankılandı. Yarı çıplaktı, Sasuke'yi uzun zamandır böyle görmemiştim. Siyah bir pijama altı giyiyordu. Yavaşça yutkundum.
"Elbette. Sende öyle yatmayacak mıydın?" Bir dakika! Buradan bir anlam çıkarmalıyım! Ben yarı çıplak yattığım için, o da öyle yatıyorsa... Aw.
"Elbette öyle ama önce duş alacağım. Sen yat, ben geliyorum." Yavaş adımlarla banyoya girdim. Sasuke'nin sesi her zamanki gibi duyulmazken suyu açtım ve soyundum. Çamaşır sepetine bütün kıyafetlerimi sokuşturdum. Sıcak suya adımımı attım ve rahatladığımı hissettim.
-----
Eat you up-BoA

If you move any closer,
Boy, there is no guaranty.
What i will do to you,
I think and it scares me.
-----
Sasuke's POV (XD)
O banyoya girerken stresliydim. Uzun kalmazdı umarım. Sessizce yatağa uzandım. Gözlerimi kapattım ve sessizce geçmişimizi düşündüm. Ne kadar uzun düşündüğümü bilmiyorum ama biraz sonra kapı açıldı ve Naruto çıktı. Sessizce yutkundum. Belinde bir havlu vardı. Normalde dikik olan saçları, sudan aşağı doğru düşmüştü. Uçlarından sular damlıyordu. Bir an durdu ve bana baktı. Bende gözlerimi açmış, ona bakıyordum. Birkaç adım yaklaştı yatağa.
"Ne oldu?" Yüzüm yanıyordu, kalbim küt küt atıyordu. Sessizce kalktım ve ona yaklaştım. Elimi onun ıslak saçlarında gezdirdim ve dudağımı onunkine yapıştırdım. Ağzını açtığında tamamen istediğimi yapmıştı. Onu yatağa doğru alçalttım ve öpmeye devam ettim. Onun üzerinde duruyordum ve bu gerçekten garip bir histi. Nefessiz kalmıştık, bir an ayrıldık. Bunu fırsat bilerek boynuna saldırdım. Her öpüşümde, her yalayışımda bir inleme duyuluyordu. Sonra omuzlarımda eller hissettim. Naruto...
"Hayır, Sasuke." Neden hayır? Neden? Hani benden hoşlanıyordun? Bir an sonra ne düşündüğümü bende farkettim. Beni nasıl etkilemişsin ki...
"Oh, özür dilerim. Gerçekten... etkin altına almışsın beni."
-----

Hot 'n' Cold-Katy Perry

'Cause you're hot then you're cold,
You're yes then you're no,
You're in then you're out,
You're up and you're down.
-----
Beni. Etkin. Altına. Almışsın. Ne dediğimi anlamaya çalışırken beni öpmeye başladı. Bir an onu durdurdum ve mırıldandım.
"Hani hayırdı?" Naruto'nun gözleri, bakışları aşk ve memnuniyetle doluydu.
"Hayır ne zaman reddettiğimi ifade etti ki?"

4. Bölüm: Nightmare is starting!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası