Naruto Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Alive

Eğer Naruto-severseniz, burası tam size göre..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3. Bölüm: Seeing isnt enough anymore

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Yvonne S. Anko Trehole
Mizukage/Trehole Clan Başkanı
Mizukage/Trehole Clan Başkanı
1 2
Yvonne S. Anko Trehole
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Su Villagesi. Bu aralar nabıyorsun? : Rp. Lakap : Anko...Yuki..
3 4

3. Bölüm: Seeing isnt enough anymore Vide
MesajKonu: 3. Bölüm: Seeing isnt enough anymore 3. Bölüm: Seeing isnt enough anymore Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 9:10 pm

Derece: Bazı bölümler +16-18 olabilir. Genelde +13
Özet:
Sasuke'nin geri dönmesi sonunda gerçekleşti. Konoha aynı, Naruto aynı,
Kakashi aynı. Peki Sasuke aynı mı? Ayrıca, neden Naruto onun geri
dönmesini böylesine istedi?
Zaman: İtachi'nin ölümünden iki yıl sonra. 18 yaşındalar iken.
Not: Soundtrackler ile birlikte dinleyin! Büyük yardımı oldu bana!
Not2: Sasuke'nin ağzından anlatılmıştır. Naruto'nun ağzından anlatıldığında yazacağım: "Naruto's POV"
Not3: On bölümde bu hikaye bitecek ancak yenileri gelecek XD.
Not4: OOC olursa bağışlayın!
Not5: Bölümler bittiğinde İngilizce'ye çevrilip fanfic sitesine konulacaktır.

Görmek artık yeterli değil.

-----
I did it for love-BoA(AWH!)

And now my friends are asking me
What did i do?
I'm done hurting myself,
Over loving you
-----
"Artık üstsüz dolaşıyorum, bakalım üzerinde nasıl etkileri olacak." Oh, lanet. Bunu gerçekten istiyor muyum? Bir an tekledim, eminim o da gördü. Sonra konuştum ama yüzündeki sırıtma...
"Bunu deneme bile Usuratonkachi." Yüzündeki sırıtma, küçük bir gülümsemeye dönüşürken, ben sakinleşmeye çalışıyordum. İçimde kendimle ne savaşlar veriyorum ki, bilen yok.
"Benim evim olduğunu biliyorsun, değil mi?" Elbette biliyorum! Salak şey! Deneme bunu! Lütfen yapma Uzumaki! Yalvarıyorum! Yapma...
"Evet, biliyorum." Sessizce ayağa kalktım ve kapıya doğru ilk adımımda Naruto kolumu tuttu. Ne olduğunu sormak için ona baktım.
"Gitme." Neden? Senin evin, senin odan, senin yatağın, senin havan, senin düşüncelerin, senin sözlerin. Ne diye harcayacaktım onları?
"Neden?" O kadar şey düşünüp bir kelime söylemek biraz küçük düşürücü ama yine de bir kelimelik cümleleri seviyorum. Öncelikle oturmamı istedi. Ben otururken yüzü kıpkırmızıydı.
"Senden hoşlandığımı söylemiştim ya... Bu beni biraz etkiliyor gib-" Bitirmeyeceksin o cümleyi. Hayır, bana aşık olmayacaksın. Davranışların değişmeyecek. Hep o güler yüzlü Naruto olacaksın.
"Hayır." Hızla ayağa kalktım ve kapıya ilerledim. Kapıyı açıp kendi odama girerken çok üzgün hissettim kendimi.
-----
Untouched-The Veronicas

I feel so untouched right now.
I need you so much somehow,
I can't resist you,
I've gone crazy at the moment i met you.
-----
Naruto's POV

Kapının kapanışı ve kalktıktan sonra bana birkez bile bakmaması... Kalbim öyle kırıktı ki. Artık... çok değişmiştim. Gerçek Naruto değildim, gülemiyordum, şakalar yapamıyordum, beceriksizlik yada salaklık yapamıyordum. Sessizce kapanan kapıya baktım, geri dönecek umuduyla. Yarım saat baktım sanırım, bilemiyorum artık. Kendi kendimle konuşmaya başladığımda güneş batıyordu. Sanki karşımda Sasuke vardı.
"Bitter çikolata... Evet, çok severim bitteri. Sende benim bitterimsin Sasu. Kırmam seni, özenle saklarım. Erimene de izin vermem, başkasının seni almasını da. Yaşamımın en önemli parçalarından birisin ki, kimse seni benden koparıp gidemez." Sasuke'nin odasının kapısı gıcırdayarak açıldı. Duymazdan gelerek, ağlayarak, boşluğa konuştum.
"Seni öylesine seviyorum ki..."
-----
Love and Truth-Yui

No matter how lonely I get, I have a feeling we’ll meet again
I don’t need a reason; I know I can’t turn back,
With the way it is now, I’ll just become a part of your memory, right?
My emotions shone like the depths of tears…
-----
"Seni öylesine seviyorum ki... Anlatamıyorum sözcüklerle. Bende bir erkeğim, evet! ÖYLEYİM! Umurumda değil... Cinsiyeti takmış olsaydım şimdiye evlenmiş bile olurdum. Ama seni bekledim. SENİ! Evet, seni. Akan gözyaşlarımı saydım, zaman geçer diye. Sessizlikle konuştum, belki duyarsın diye. Rüzgarı bekledim, belki seni getirir diye. Müziği dinledim, belki de arasında seni duyarım diye. Yağmurun altında ıslandım, belki seninle aynı yağmur ıslatır beni diye. Anladım, anlattım, dinledim, konuştum, bağırdım ve sessiz kaldım... Hepsi senin için, hepsi ama hepsi senin için." Kapımın açıldığını duydum sanki. Belki de hayaldi. Sadece boşluğu görüyordum o anda.
-----
Tomorrow's way-Yui

I want to wipe away the moment,
But I want to cling to it all the same.
I don't understand myself.

No one has a second shot at life.
I could try to hide in a strange town,
But I'd still be full of doubt.

-----
Sasuke's POV (yazar notu: I'm back baby Cool )

Odasına girdim, boşluğa bakıyordu sanki. Karnımda derin bir ağrı hissettim, bir kılıç gibi. Az önce duyduklarım doğruydu, gerçekti. Değilse bile öyle olsun istiyordum.
"Naruto..." Naruto uykudan uyanmış gibi gözlerini ovuşturdu ve gözyaşlarını sildi.
"Sen..?" Konuşamıyordum, evet. Ben Sasuke Uchiha, konuşamıyordum. İstiyordum, yapamıyordum. İlk defa konuşmak istiyordum Naruto. Duy beni, konuşamıyorum.
-----
Monsoon-Tokio Hotel

Running through to monsoon,
Beyond the world,
To the end of time,
When the rain won't hurt.

Fighting the storm,
In to the blue,
And when i lose myself,
I think of you.
-----
"Beni duydun, değil mi?" Naruto'nun çatlamış sesiyle irkildim. Hafifçe burnunu çekti ancak birden hapşurdu. Hafifçe sırıtırken yanına gittim ve sehpalardan birinden aldığım mendili ona uzattım. Teşekkür etti ve ben önemli olmadığını mırıldandım. Mendili kenara fırlatırken ben yatağa oturdum. Daha iyi görünüyordu.
"Duymamak imkansızdı." Bundan hoşnuttum, elbette öyle. Mutluyum işte! Lay lay lom, Naruto beni seviyor.
"Peki... Özür dil-"
"Niye?" Nedendi bu özür? Dürüstlük yüzünden mi? İyi birşey için özür diletmeyeceğim sana Naruto.
"Of, tamam sustum." Hafifçe sırıttım. O da hafifçe sırıttı. Biliyorum, tanıyor beni.
"Peki, sen?" Ben mi? Ah, evet ben. Evet, bende. İnanılmaz bir şekilde, bende.
"Seni sevmek mi?" Buradaki ses tonumu tekrar duymamak istiyorum! Naruto ondan iğrendiğimi zannetti sanırım. Başını başka tarafa çevirip boşvermemi mırıldandı.
"Naruto, hayır. Boşvermeyeceğim. Bak, senden hoşlanıyorum, nedenini bilmiyorum ama... Ben gay yada bi değilim. Sen öylesin, biliyorum ama..."
----
I did it for love-BoA(aynı şarkılarda dönüyoruz ama en güzelleri.)

Loving you,
Causing me to change.
And it hurt so bad,
It don't feel the same.

I did it for love.
-----
"Hallederiz, inan. Beni seviyorsan, herşey olur."
"O kadar basit değil!"
"İnan o kadar basit!"
"Hayır, Narut-" Dudaklarını benimkilerle birleştirdi ve sessizleştim. Dili dudaklarımı tadıyorken boş bulunup ağzımı açtım, ah, iyi ki de açmışım. Dili ağzımdaki her yeri tanımaya çalışırken hafifçe inledim. Sessizce beni bıraktı. Yüzümün yandığını hissediyorum. Sadece o gözleri görmek, yarı çıplak vücuda bakmak... yeterli değil.
"Hayır mı duydum?"

Naruto's POV!
"Hayır mı duydum?" Kızarmaya başladı. Görmek artık yeterli değil, değil mi Sasusasu? Aww, eğlence başlıyor.

*4. bölüm Naruto'nun açısından başlayacaktır!

3. Bölüm: Seeing isnt enough anymore

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası