Naruto Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Alive

Eğer Naruto-severseniz, burası tam size göre..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Yvonne S. Anko Trehole
Mizukage/Trehole Clan Başkanı
1 2
Yvonne S. Anko Trehole
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Su Villagesi. Bu aralar nabıyorsun? : Rp. Lakap : Anko...Yuki..
3 4

1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" Vide
MesajKonu: 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 9:05 pm

Derece: Bazı bölümler +16-18 olabilir. Genelde +13
Özet: Sasuke'nin geri dönmesi sonunda gerçekleşti. Konoha aynı, Naruto aynı, Kakashi aynı. Peki Sasuke aynı mı? Ayrıca, neden Naruto onun geri dönmesini böylesine istedi?
Zaman: İtachi'nin ölümünden iki yıl sonra. 18 yaşındalar iken.
Not: Soundtrackler ile birlikte dinleyin! Büyük yardımı oldu bana!
Not2: Sasuke'nin ağzından anlatılmıştır. Naruto'nun ağzından anlatıldığında yazacağım: "Naruto's POV"
Not3: On bölümde bu hikaye bitecek ancak yenileri gelecek XD.
Not4: OOC olursa bağışlayın!

Geri dönüş, "Dönmemi neden bu kadar çok istedin?"

-----
Love&Truth-Yui (İtachi ve Sasuke ile ilgili bir videonun arka plan müziğidir. Kesinlikle önerilir)

No matter how lonely I get, I have a feeling we’ll meet again
I don’t need a reason; I know I can’t turn back,
With the way it is now, I’ll just become a part of your memory, right?
My emotions shone like the depths of tears…
-----

Yine aynı Konoha. Yine hafif bir sessizlik var bu tozlu sokaklarda. Nereye, hangi tarafa baksam bir başka gariplik karşılıyor beni. Arkamda bıraktığım kanlı bir geçmiş, önümde gülümseyen Naruto, sağımda beni süzen insanlar, sağımda eskiden yanımda olan ailem ve abim... Geçmişimle yargılandığım o yere, Konohagakure'ye geri döndüm. Lanet olsun. Neden böyle bir salaklık yaptım ki? Neden geri döndüm? Neden, neden?!
"Oi oi, Sasuke-teme!" O salağın sesi yine kulaklarıma çarpıyor, umursamazca bakıyorum yüzüne. Bir salak sırıtış değil, hafif bir gülümseme ve özlem dolu gözler çıkıyor karşıma. Naruto da mı değişti?
"Ne oldu Usuratonkachi?" Naruto bu lafa aldırmadan ben burada yokken olanları anlatmaya başladı. Godaime'nin dağdaki yüzünü gösterdi. O göstermeseydi farkedecek değildim zaten. Naruto bir an durdu. Ben farketmediğimden bende durdum. Ona çarptığımda sinirle ağzımı açtım ancak ben birşey diyemeden konuştu.
"Sasuke... ben... çok büyük birşey öğrendim."
-----
No Rain No Rainbow-Home Made Kazoku(Minato'ma adadığım şarkımdır)

Sometimes people get hurt together,
It’s a normal thing to try and get hurt
Sometimes people love together,
It’s a normal thing to try and be loved
-----
Neden bilmiyorum ancak ne olduğunu öğrenmek için meraklanmıştım. Belki de bir şaka yapacaktı. Merağımı gizleyerek söylemesini bekledim. Cevabı söylemedi, devam etti.
"Öğrendiğim şey babam." Kaşımı kaldırırken Naruto gözlerini Hokage dağından ayırmadan konuşuyordu. Ben bana dönmesini mırıldanırken o beni duymazdan geldi ve söyledi.
"Babam... Yondaime'ymiş." Bunu duyan Kakashi de ben de şaşkınlıkla ona baktık. Şaka mıydı bu? Ne kadar ciddi görünse de Naruto'ydu bu. Kakashi'nin sesi duyuldu biraz sonra.
"Naruto, ciddi misin?" Şaka olduğunu duymak ne kadar acı verecek olsaydı da, o anda bunu duymak isterdik.
"Elbette ciddiyim. Konu ailemse neden yalan söyleyeyim?" Bir an yüzü hüzünlendi. O gülümseyen yüzü üzgün görmek garipti. Birkaç saniye sonra yeniden gülümsemeye başladı.
"Belki de bu..." Hokage'likle ilgili birşeydi. Herhalde bunun Hokage'liğine yardım edeceğini söyleyecekti. Ancak kendisi her zaman başkalarının kendisini farketmesini istediğini söylerdi. Bir başkasının desteği ile değil, kendi gücü ile anılmak istiyordu. Yüzündeki gülümseme kaybolmamıştı. Tekrar yürümeye başladı.
"Dobe?" Bunu ben mi söyledim? Ah, kendimi kontrol edemiyorum.
"Ne oldu?" Naruto'nun sesi her zamankinden sessizdi. Cevap vermek için ağzımı açtım ancak konuşmak için güç bulamadım kendimde.
-----
You are my friend-Long Shot Party

You are my dream, aa,
We can never go back to our old days,
I'll go to distance.
-----
Naruto'nun meraklı gözleri bana bakıyordu. Bir an ürperdim ancak omuz silkerek onun yanından geçtim ve Kakashi'nin arkasından yürümeye devam ettim. Yondaime adını duyduğundan beri, sessizleşmişti. Kitabına dokunmamıştı bile. Naruto da bana bir bakış fırlatıp arkamdan yürümeye koyuldu. Bilemiyorum, belki de arkamdan dil çıkarmıştır.
"Sasuke?" Ona bakmadan yürümeye devam ettim. O da yürüyordu, ayrıca konuştu.
"Geri döndüğün için pişman mısın?" Pişman mıydım? Elbette, birçok evrak, birçok azar, birçok gürültü. Birçok arkadaş, birçok karışıklık, yine birçok gürültü. Burada olmamın tek sebebi sendin Naruto, ama bunu söyleyebilir miyim sana?
"Dobe, istemeseydim geri dönmezdim." Bu doğru muydu? Burada istediğim için mi varım? Hayır, kesinlikle reddediyorum bunu. Buradayım çünkü "o" beni burada istiyor. Konoha'yı yok etmek için burada değilim, birilerini öldürmek için de değilim burada. O, Naruto Uzumaki, beni burada istediği için buradayım. Bilmiyorum, neden beni burada istedi. Bilmediğim bir başka şey ise neden onu dinlediğim. Naruto'nun yüzündeki gülümseme genişledi ve gözleri mutlulukla bakmaya başladı. Derin bir nefes aldım, Naruto da konuşmak için ağzını açtı, sözcükler döküldükçe şaşırdım.
"Ben artık sonuncu değilim Sasuke. Hatta şu an Village'deki en güçlü kişi benim. Hokage değilim elbette. Ancak Danzo'nun Hokage olması benim en güçlü olmadığımı göstermez. Sadece... en sonuncu ben değilim." Şaşkınlığımı göstermemek için kendimi zor tutuyordum. Naruto'nun suratı bir an düştü ve devam etti.
"Ama rütbe olarak sayende en sonuncuyum. Hala Genin'im, sende öyle." Omzumu istemezce silktim. O omzumu hafifçe yumruklayınca ona ölüm bakışını fırlattım. Naruto birşey söylemek için ağzını açarken Kakashi geldiğimizi söyledi. Hokage binası, hiç değişmeyen birkaç yerden biriydi. Danzo Tsunade gibi değildi. Onu direk kabul etti. Naruto ona teşekkür etti ve binadan kısa sürede ayrıldık. Ben gerçekten memnundum. Naruto -her zamanki gibi- ramen yemek istedi. Ben karşı çıktım ancak o ben yemezsem hiç birşey yemeyeceğini söyledi. Bende omuz silkip mecburen kabul ettim. Kakashi gitmesi gereken bir yer olduğunu söyleyip bizden ayrıldı. Muhtemelen dördüncü hakkında birşeydi. Naruto ve ben ramen restorantına doğru yola çıktık. İchiraku Ramen, her zamanki gibi kapılarını ardına kadar açtı Naruto için. Birer kase aldık. Naruto bir kaseden fazla yemedi, şaşırtıcı.
"Naruto, neden bir-" Sözümün bitmesine izin vermemişti Naruto.
"Bir ninja formunu ve sağlığını korumalıdır." NE?! Naruto mu? Kulaklarımın beni şaşırtmadığını düşünüyordum ama emin değildim, o şişman gösteren hırkanın altında kaslı bir vücut mu vardı? Oh, hayır. Az önce bunu düşünmedim, gözümün önüne Naruto'nun bedeni gelmedi. Aklımı dağıtmalıyım.
"Sonunda usuratonkachi, yeni akıl ettin." Naruto sessizce sırıttı ve onun evine doğru yola çıktık. Benim evim, Uchiha malikanesine girmek yasaktı. Onun evinde kalacaktım, mecburen. O tek yataklı odaya ne kadar sığabilirsek.
-----
Broken Youth-NİCO Touches the Walls(Naruto ve Sasuke'nin ortak kapanış şarkıları ("v"))
Please kiss me,
Please kiss me,
All night!

-----
Oradan sağa dönmeyecek miydik? Sormak için ağzımı açtığımda Naruto geldiğimizi söylüyordu. İki katlı bir evdi, açık turuncu boyalı bir yer. Ağzım ilk defa şaşkınlıkla açılırken Naruto sırıttı. Eve yavaş adımlarla yaklaştık. Kapıyı açtığında gözlerim şaşkınlıkla açıldı. Koridorlar çok açık renkli kahverengiydi. Birkaç sehpa kapıların kenarlarına konulmuştu, çok güzel görünüyordu. Naruto bana bir oda hazırladığını söylerken ben teşekkür ettim. Geçtiğimiz her odanın kapısı açıktı ve her yer güzel görünüyordu.
"İnanılmaz." Bu ağzımdan kaçmış mıydı? Lanet olsun. Naruto dalga geçmek yerine teşekkür etti. Naruto gerçekten değişmişti. Yukarı çıkmak için ahşap merdivenlere tırmandık. Üst katta güzel görünüyordu ancak sadece iki ve büyük oda, iki de özel banyo vardı.
"Kapısında Uchiha aile işareti olan oda seninki, aynı şekilde banyo da öyle. Birşey istersen, evi dolaşabilirsin. Yada kapımı tıklatman yeterli, odamdayım." Ben kafamı sallarken Naruto odasına girdi ve kapıyı kapattı. Naruto bu kadar zengin ne zaman olmuştu? Ayrıca ne zaman bu kadar zevkli olmuştu. Odamın kapısını ittirdim ve içeri girdiğimde yine şaşırdım. Açık mavi duvarlar, Uchiha aile işaretli bir yatak örtüsü, siyah bir gardrop, siyah bir kitaplık, koyu mavi bir masa ve sandalye... Gerçekten inanılmazdı. Siyah bir kapıyı ittirdiğimde karşıma çıkan yer banyoydu. Orası da koyu renklerle süslenmişti. Burayı en başından beri benim için düzenlemişti. Yada kime düzenlettiyse ona öyle söylemişti. Odama son kez baktım ve üzerimdeki kıyafetleri değiştirme kararı aldım. Gardroba baktığımda ne kadar boş olduğunu sansamda, birkaç kot pantolon ve birkaç siyah bluz olduğunu gördüm. İçimden Naruto'ya teşekkürler yağdırarak, koyu mavi bir kot aldım ve siyah t-shirtlerden desensiz olanlardan birini aldım. Banyoya girdim ve birkaç dakika içerisinde çıktım. Gardrobum iyi ki raflardandı. Uzanabildiğim en üst rafa çıkardıklarımı koydum. Koyu mavi perdeleri çekip odamı daha ışıklandırdım. Dışarıya baktığımda yeşillik gördüm, bu evin bahçesi de vardı. Naruto'ya birkaç soru sormak istediğim için odamdan çıktım. Garip bir histi içimdeki.

Naruto's POV
Odama girdim, kalbim deli gibi çarpıyordu. Ne olduğunu bilmiyordum ama turuncuyla bezenmiş ve siyahlarla süslenmiş odamda yanlız başımaydım. Her ne kadar Sasuke karşı odada olsa bile. Gardrobumdan eşofman altını çıkardım ve çıkardıklarımı katlayarak dolaba koydum. Eşofman altını giydikten sonra yarı çıplak halde iki kişilik yatağıma uzandım. Ellerimi kafamın altına aldım ve düzenli nefeslerle gözlerimi kapattım. Uyumak...

Sasuke's POV
İki adımda Naruto'nun odasının kapısına ulaştım. Kapıyı çok sessizce tıklattım. Kapı hiç ses yapmadan açıldı ve onun odasına ilk adımımı attım. Yer tamamen siyahtı, duvarlar da turuncu. Göz yoran fosforlu tutuncu değildi tabii ki de. Benim odama çok benziyordu ancak daha çok eşya vardı. İlk defa ama ilk defa turuncu ile siyahı bu kadar yakıştırdım. Naruto'ya baktığımda, siyah bir eşofman altı giymişti. Ellerini başının altına koymuştu. Yüzünde hiçbir ifade yoktu. Saf ve temizdi, her zaman olduğundan daha fazla. Yüzündeki çizgileri inceleme fırsatı bulmuştum. Ancak ondan önce yarı çıplak olan vücuduna baktım. Kesinlikle gelişmişti. Kaslar çok belli oluyordu. Hafif sıyrıklar vardı karnında ve göğüs bölgesinde. Bir tanesine değmek için uzanırken Naruto'nun sesini duydum.
"Hayır... Bır-Sas'ke... Sen... Benim..." İnleme gibi duyuluyordu sesi. Birden sessizliğe büründü. Sasuke onun yüzündeki çiziklere bakmak için eğilirken kapalı gözler yerinde boncuk mavileri buldu.
-----
Do Me More-Namie Amuro (Tam uygun)
You pretend to be lost, but you want me more
Over and over, feel that you love me more
In a candy castle you wanna give me more, more, more
-----

Fin-just for first chapter.

Yvonne S. Anko Trehole
1 2
Yvonne S. Anko Trehole
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 21/01/09 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Su Villagesi. Bu aralar nabıyorsun? : Rp. Lakap : Anko...Yuki..
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 8:47 am

Danielle, Sasuke ve Gaara yüz yüze beğenilerini ilettiler, teşekkürler onlara.
Ayrıca, İno, Kurenai, Sakura, Naruto, Minato, Temari, Shikamaru ve Daniela da beğenmişler, sağolsunlar Very Happy
Danielle Sharuka Uchiha
Raikage/Uchiha Clan Başkanı
Raikage/Uchiha Clan Başkanı
1 2
Danielle Sharuka Uchiha
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 111 Nerden : Heryerden. Bu aralar nabıyorsun? : Adminlik. Lakap : Dan.
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 8:00 pm

Sonunda fırsat buldum. Ellerine sağlık bebem! Bayıldım Smile
https://naruto-alive.yetkin-forum.com
Yvonne S. Anko Trehole
1 2
Yvonne S. Anko Trehole
3 4

1 2
Kadın
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" 1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?" Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 8:18 pm

Sağol Dan. Seninki kadar olmasa da.

1. Bölüm: Coming back, "Why did you want me to come back so badly?"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası