Naruto Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Alive

Eğer Naruto-severseniz, burası tam size göre..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2. Bölüm: Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil."

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Danielle Sharuka Uchiha
Raikage/Uchiha Clan Başkanı
Raikage/Uchiha Clan Başkanı
1 2
Danielle Sharuka Uchiha
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 111 Nerden : Heryerden. Bu aralar nabıyorsun? : Adminlik. Lakap : Dan.
3 4

2. Bölüm: Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil." Vide
MesajKonu: 2. Bölüm: Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil." 2. Bölüm: Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil." Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 8:19 pm

Story of the Strongest Ninja//
-
Leaving, "Konoha isnt my home anymore."

Derece:
Bazı bölümler +16-18 olabilir. Ancak genelde +7.

Özet: Dünyadaki
en güçlü kişi olmak kolay mı? Ve ayrıca seni gölgelerden takip eden iyi
ve kötü insanlardan korunmak basit birşey mi? Raikage Danielle'nin
hayat hikayesi.

Zaman: 2008 yılında, Danielle'nin Raikage olmasıyla başlıyor.
Not: Hikaye aralarına soundtrackler sıkıştırdım xD. Bu soundtrackler yazarken dinlediklerim ve bana ilham verenlerdir.
Not2: Birinci bölüm yorumları için teşekkürler. Bu bölüm daha özenli bir bölüm olacak. Biraz merakta bırakacağım sizi.
Not3: Diğer çiftleri biraz araya sokmaya çalışacağım bu bölümlerde. Bir bakıma "Filler" XD. Neyse, sorun yapmayın.
Not4: Dinlediğim ve yazdığım soundtrackler genelde ayrılıkla ilgili. Yada yanlızlıkla. Dinlemenizi kesinlikle öneriririm.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Naruto ve Danielle birlikte değiller, olmayacaklar, birbirlerine aşık değiller.

Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil."

Kırmızı apartmandaki tek ses, bir oraya bir buraya fırlatılan eşyaların kırılması sesiydi. Sesin geldiği eve yaklaştıkça duyulan bir hıçkırık da cabasıydı. Danielle elindeki bluzlere yüzünü gömdü ve ağlamaya devam etti. Onu sevmiyorum! O bir arkadaştı
sadece...Sinirle elindekileri de bavuluna gömdü ve sinirle yere yıkıldı. Lanet olsundu, neden böyleydi ki? Bitseydi herşey. Yaşamın tadı çıkmıyordu, acı da acı. Acı da acı.

---------
Nobody's Girl-Bratz

Nobody owns me.
---------
İki bavulu elinde, diğer bavullarını da göndermiş olan Danielle yola çıkıyordu. On sekiz yaşındaki bir kız gibi hissetmiyordu Konoha'nın ana kapısı açılırken. Yedi yaşında yolculuğa çıkmış bir kız gibi heyecanlı, yetmiş yaşında yaşlı bir kadın gibi sıkılmış ve bıkkındı. Derin bir nefes alıp dışarıya bakarken arkasından duyduğu sesle arkasına döndü.
"Dan!" Anko. "Ne var?!" dedi bir bakışıyla. Anko nefes nefese mırıldandı.
"Gi-gitm-gitme." Danielle gözlerini yere çevirdi. Gözünden bir-iki damla yaş süzülürken gözlerini Anko'ya kaldırdı.
"Artık çok geç. Ayrılış vakti." Anko üzüntüyle kafasını iki yana salladı.

-----
My happy ending - Avril Lavigne

All these time you were pretending,
So much for my happy ending...
-----
"Gidemezsin! Konoha'yı ardında bırakıp gidemezsin!" Bu sözleri duyunca Danielle Anko'nun gözlerine baktı.
"Ben kalırsam sen kalacağın garantisini veremezsin. Sende bir Kage'sin. Yaşam bu-" Anko sinirle onun lafını kesti.
"Gerekirse kalırım! Yaşam sen onu yönlendirdikçe ilerler-"
"Hayır! Beni dinle Anko!" Anko ağlamaya başlarken Danielle onun omzunu kavradı ve konuşmaya başladı.
"Yaşam eğlenceli değil. Sevdiklerinle hep kalamıyorsun. Yanlızlık diye bir kavram neden var sence? Bir süre eğlendikten sonra, neden sıkıldığını düşünüyorsun? Kaybettik Anko, kaybettik
! Hayata karşı dikilemedik! Biz YENİLDİK!" Anko daha sert ağlamaya başlayınca Danielle onu teselli etmek için ağzını açtı ama omzunu kavrayan bir elle irkildi. Oraya döndüğünde Sasuke'yi gördü.
"Yenilmek için erken. Ayrıca, beşe bir oynarken taraf değiştirmek yok Elle." Danielle, Anko'ya bir bakış fırlatıp Sasuke'ye döndü. Anko'nun omzunu bırakmıştı.

-----
D-technolife* - UVERworld

The ringing voice that calls me dries out
Even if it gets erased by the wind along time
I will find you

-----
"Rüzgarı dinlediğinde benim sesimi, yağmuru dinlediğinde Gaara'nın mırıldanışlarını, yıldırımlarda Naruto'nun bağırışlarını, güneşte Anko'nun kahkahalarını duymuyorsan hayata yenildin demektir Sas." Anko'ya son bir bakış fırlattı ve kapıya ilerlerken narin kulakları birinin şarkı söylediğini duydu. Kapının üzerindeki taçtan geliyordu.
"You are my friend, aa ano hi no yume, ima demo, mada wasuretenain deshou?.." Danielle o tarafa bakmadan sesi dinledi ve hareket etmedi.
"**Ima de mo mada obeteru kara
, you're my dream, aa-" Naruto'nun devam etmesine izin vermeden devam etti Danielle.
"Mou nidoto sou modora nai days. Anlamını biliyorsun değil mi?" Naruto'ya çevirdi gözlerini. Naruto kaşını kaldırdı ve kafasını iki yana salladı. Danielle mırıldandı.
"Eski günlerimize asla dönemeyiz." Naruto şaşkınlıkla ağzını açarken Danielle hızlı adımlarla kapıyı geçti. Kapı kapanırken içeri acı dolu bir bakış fırlattı ve önüne döndü. Kapı kapanmasına rağmen arkasında biri vardı.
"Neden geliyorsun?" Naruto onu takip ediyordu. Danielle durdu ve cevabı bekledi.
"Hem görev, hem sen." Danielle gözleri yaşlarla dolu halde ona baktı.
"Konoha artık benim evim değil. Sende bir Konoha ninjasısın." Naruto umursamazca konuştu.
"Sende öyle-"
"HAYIR DEĞİLİM!" Naruto bu ani çıkışla ona kaşını kaldırıp bakarken Danielle devam etti. Sınırını geçip patlamıştı.
"SASUKE'Yİ GERİ GETİRDİM SENİ DE GETİRİRİM HAVASINA BÜRÜNME! BENDEN GÜÇLÜ OLAMAZSIN! HEM KÖTÜ TARAFA DA GİTMİYORUM! DUYAN OLSA SANA BAŞKA BİR YERİYLE GÜLER!" Naruto korkuyla geriye doğru bir adım attı.
"BENDEN NEFRET EDİYORSAN BURADA NE YAPIYORSUN? DEFOL HAYATIMDAN! İSTEMİYORUM SENİ SEN BENİ İSTEMİYORSAN! HERŞEY KARŞILIKSIZDI HANİ? BEN HERŞEYİ KENDİ İSTEĞİMLE YAPMAMA RAĞMEN NEDEN BÖYLE KARŞILIK ALDIM?!" Alnındaki alın koruyucusunu ona fırlatırken daha az sinirliydi.
"Al sende kalsın.Fotoğrafların yanına koyarsın." Tehlikeyle dolu yola çıkarken Danielle'nin göz yaşları yavaşça yumuşak yanağından kayıp gidiyordu.

------
Untouched-The Veronicas

I feel so untouched right now
Need you so much somehow
I just cant forget you
I've gone crazy the from the moment i met you
------

*D-Technolife altında yazan satırlar, şarkının ingilizceye çevrilmiş halidir.
**Naruto'nun söylediği şarkı: Distance-Long Shot Party (You are my friend olarak da geçiyor)
https://naruto-alive.yetkin-forum.com

2. Bölüm: Ayrılış, "Konoha artık benim evim değil."

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası