Naruto Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Alive

Eğer Naruto-severseniz, burası tam size göre..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz."

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Danielle Sharuka Uchiha
Raikage/Uchiha Clan Başkanı
1 2
Danielle Sharuka Uchiha
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 111 Nerden : Heryerden. Bu aralar nabıyorsun? : Adminlik. Lakap : Dan.
3 4

1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Vide
MesajKonu: 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 11:04 am

Story of the Strongest Ninja//
-We just started.

Derece: Bazı bölümler +16-18 olabilir. Ancak genelde +7.
Özet: Dünyadaki en güçlü kişi olmak kolay mı? Ve ayrıca seni gölgelerden takip eden iyi ve kötü insanlardan korunmak basit birşey mi? Raikage Danielle'nin hayat hikayesi.
Zaman: 2008 yılında, Danielle'nin Raikage olmasıyla başlıyor.
Not: Hikaye aralarına soundtrackler sıkıştırdım xD. Bu soundtrackler yazarken dinlediklerim ve bana ilham verenlerdir.
Not2: Uzun zamandır yazmıyorum, beğenilmezse de kızmayacağım kendime. xD.

Daha yeni başlıyoruz

Yağmurun yerküreyi kırmak istercesine yağdığı, dışarıda tek bir insanın olmadığı bir gündü. Konohagakure'de o gün oldukça sessizdi, yağmur damlalarının sesi engellediği bir zamandı belki de. Ancak Ninja Akademisinin önünde yağmurun altında konuşan beş kişi kolayca seçilebiliyordu. Biri, sarı saçlı, turuncu-siyah kıyafetli, turuncu-siyah pelerinli, alnında Konoha'nın forehead protectoru bulunan, Village'nin eski beş Hokagesinden Yondaime'nin oğlu, onun aynısı, Naruto Uzumaki-Namikaze'ydi. Çocukluğunu Sasuke denen arkadaşını geri getirmek için harcamış, en güçlü ninjalardan biri olmuş, Sennin olmuş, Yondaime'nin oğlu olduğunu öğrenmiş, gücünü Village'ına kanıtlamıştı Naruto. En küçük olayda Naruto'ya koşardı herkes, Naruto adının bağırılışları duyulurdu. Eskiden beceriksiz olan bu ninjanın, sonradan Konoha'yı en baştan kurduğunu ve birinci Hokage olduğunu herkes bilirdi. Bir diğer kişi ise, Naruto'nun yıllarca peşinden koştuğu, Iwagakure'yi yeniden inşa eden birinci Tsuchikage'ydi. Sasuke... Siyah saçları ve siyah gözleri, kimonosu... Eskiden olduğu gibiydi aslında, biraz uzamak dışında değişmemişti. Çocukluk yıllarını İtachi adlı abisinin peşinde koşarak geçirmişti, Orochimaru'nun elinde büyümüştü. Bir başkası ise Anko'ydu. Yvonne Serena Anko. Mizukage olmuştu. En güçlü su elementi kullanıcılarından biriydi. Kahverengi saçlar, şirin bir yüz ifadesi, garip ancak güzel bir kızdı. Diğeri ise diğerlerinden farklı biriydi. Alnında ne forehead protector vardı, ne de bir bandana. Sevgi yazılı bir dövme vardı alnının sol üstünde. Kıpkızıl saçları, masmavi gözleri, gözlerinin etrafında da sipsiyah bir boya... Kahverengi-koyu kırmızı bir kıyafet. Kumların efendisi, Kazekage Gaara. Diğer kız... Dünya'daki en güçlü ve en farklı insandı belki de. Pembe saçlı, yeşil gözlü, siyah eldivenli, pembe elbiseli, üzerinde pembe-siyah pelerinli biriydi. Bütün element ve teknikleri kullanabilirdi, ayrıca bir ölüm tanrısıydı. Diğer dördü konuşurken sessizce dinliyordu Danielle. Danielle bir Kage değildi ancak belirli bir rütbeye sahip değildi. Bütün Villagelerde bilinen bir Ninjaydı ve her Village'de akademiden mezun olmuştu.
"Elbette, ben olmalıyım! O kadar uğraşıp didindim buralar için!" Naruto'nun sesi sert damlaların altında bile duyuluyordu. Hatta yağmuru ezip geçiyor, insanın başını ağrıtıyordu. Anko kollarını göğüs hizasında birleştirmiş halde mırıldandı. Biraz zor duyulsa da herkes ne dediğini biliyordu.
"Danielle hiç didinmedi sanki." Danielle onlara sırtını dönmüş olsa da göz ucuyla dönüp Anko'ya baktı. Anko sırıtarak kafasının arkasını kaşıdı. Naruto konuşmak için ağzını açarken Danielle onlara doğru döndü ve mırıldandı.

------------------
Matthew Corbett, Mike Wilkie - Just Standing (Chuck 2. Sezon Promo)

Just standing in the sun again,
We'll seem so much better then.

------------------
Danielle onlara doğru döndü ve mırıldandı.
"Naruto, Hokage olabilirsin. Ben kendi kafama göre takılacağım." Naruto gözlerini ona çevirdiğinde yeşil ve mavi bakışlar çarpıştı. Ancak yeşil gözlü kız arkasını dönüp yürümeye başladığında mavi gözlü çocuk gözlerine dolan yaşları durduramadan sessizliğe boğuldu. Sasuke, Danielle'nin gittiği tarafa bakınca sadece yağmuru gördü ve bakışlarını bir çatıya çevirdi. Oradaki silüetin saçlarının dalgalandığını görünce Naruto'ya döndü. Ne kadar yağmur altında olsalar da ağladığı belli oluyordu. Sasuke ona doğru bir adım attı.
"Usuratonkachi*, Hokage olacaksın işte, ağlamayı kes." Naruto ona gözlerini çevirdiğinde Sasuke bir an bu bakışın etkisiyle dengesini kaybetti. Masmavi gözlerin içinde beliren şeytanımsı şey onu korkutmuştu. Yutkunurken tekrar Danielle'ye baktı. Naruto sinirle konuştu.
"Her zaman bunu yapmak zorunda değil mi?!" Gözlerinden dökülen yaşlar bardaktan boşanırcasına devam ediyordu. Danielle'ye bakıp daha sert bir sesle bağırdı.
-----------
Change The World-Bratz

What are you waiting for?
-----------
"Senden nefret ediyorum! Hayatımı mahvetmenden de öyle! Bir gün mutlu olamıyorum senin yüzünden!" Naruto bağırdıktan sonra dizlerinin üzerine düşerken Anko onun omzunu sıvazladı. Silüet onlara doğru döndü, gözlerinin yerinde pembe renkli gözbebeklerinin olduğunu farkettiler. Silüet bir saniye sonra orada değildi. Sasuke hızla Naruto'ya döndüğünde o da yerinde yoktu. Danielle onu duvara dayamış, boynunu sıkıyordu.
"Beni sevmek zorunda değilsin, Uzumaki. Village'ne önem ver. İstiyorsan hayatını sana bırakıp giderim ancak yaralandığında, ölüme çok yaklaştığında, seni tek iyileştirenin, Kyuubi seni ele geçirdiğinde onu durduran kişinin, küçükken ve yanlızken yanında seninle arkadaş olan kızın kim olduğunu unutma." Danielle onu bıraktıktan bir an sonra Hokage Binasındaydı. Naruto yere yığılmıştı. Danielle yaşlı meclisle konuşuyordu.
"Ben Konoha'yı terkediyorum. Kumogakure'nin Raikagesi olmayı planladığımı biliyorsunuz herhalde." Meclisin başındaki yaşlı doktor yavaşça kafasını sallarken Danielle onlara eğilerek selam verdi ve gözden kayboldu. Naruto ayağa kalkmış ve duvara dayanmış bir biçimde Anko ile konuşuyordu. Gaara ise Sasuke'yle birşey tartışıyordu. Danielle birden Naruto'nun üç adım ötesinde belirdi. Sasuke ve Gaara birden ona döndüler. Anko da onu farkedip Naruto'nun omzunu dürtükledi. Naruto tek gözüyle ona baktı. Danielle önce Gaara'ya döndü.
"Cevap için çok geç." Gaara ağzını açarken Danielle sol elini kaldırınca durdu ve konuşmamaya karar verdi.
-----
Leave Out All The Rest-Linkin Park

Forgettin', all the hurt inside, learnt to hide so well,
Pretendin', someone else can come and save me from myself.
I can't be who you are.
-----
Danielle gözlerini Sasuke'ye çevirdi.
"Iwagakure'de sana başarılar diliyorum. Benim kardeşim de orada olacak, yardımcı olacaktır sana." Yüzünde hafif bir gülümseme belirdi ve Sasuke de hafifçe gülümseyince yaklaşıp ona sarıldı. Onu bıraktı ve Anko'ya döndü.
"Su ülkesinde başarılar dilerim. Seninle kısa zaman içinde görüşeceğiz zaten." Anko'ya da sarıldı. Anko'nun gözlerinden yaşlar dökülünce Danielle onun omzunu sıvazladı. Sonra Naruto'ya döndü.
"Seninle de işimiz daha bitmedi, Shodaime. Daha yeni başlıyoruz bile diyebilirim." Naruto ona hala tek gözle bakıyordu. Danielle derin bir nefes alıp devam etmek için ağzını açtı.
---------
Leave out all the rest-Linkin Park

When my time comes,
Forget the wrong that I've done,
Help me leave behind some,
Reasons to be mess.

And don't recent me,
And when you're feeling empty,
Keep me in your memory,
Leave out all the rest...

---------
"Hokage olmak istemiştin, oldun da, böyle devam edecek. Hayatında sadece bir başka Village'nin Kagesi olarak varım artık." Ve Danielle ona sessizce bir bakış fırlattı ve evine doğru yola çıktı.

*Usuratonkachi: Sasuke'nin Naruto'ya taktığı bir lakap. Salak, aptal.

En son Danielle Sharuka Uchiha tarafından Çarş. Nis. 15, 2009 8:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://naruto-alive.yetkin-forum.com
Gaara of the Desert
Kazekage/Sand Clan Başkanı
Kazekage/Sand Clan Başkanı
1 2
Gaara of the Desert
3 4

1 2
Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 20/01/09 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : Heryerden Bu aralar nabıyorsun? : Lakap : Gaara
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:14 am

Oldukça güzel olmuş. Biraz kopukluk olsa da, kurgumuzu bildiğimden sorun yaşamadım.
-Biraz NaruDan olmuş gibi yaa XD.
Danielle Sharuka Uchiha
1 2
Danielle Sharuka Uchiha
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 111 Nerden : Heryerden. Bu aralar nabıyorsun? : Adminlik. Lakap : Dan.
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 10:33 am

NaruDan...
Cık, çiftlerden emin değilim henüz. Naruto ile Danielle arasında birşey geçmiş ancak tekrar geçmeyeceğini size spoiler olarak söyleyeyim... XD.

SasuDan...
Büyük ihtimal bu çift olacak. Gaara'nın kalbini kırabilecek tek şey bu. Sasuke ile olan yakınlıklarından dolayı, Danielle'yle bir ilişki kurarsa kesinlikle yıkılır. Bunu istiyorum işte.

GaaDan...
Bu zaten ana çiftlerden biri. SasuDan'ı unutup direk buna atlamayacağım. 2011'de çıkmaya başladılar çünkü. Gaara biraz yanlız takılacak.

MinaDan...
En favori çiftim. Elbette yapabilirim bunu. Sasuke olan yakınlıkları arasında bir kopukluk bulursam kurguyu tamamen buna yönlendireceğim. Minato zaten Danielle'yi seviyor, kurgu için çok uygun. Tabiki site içinde de öyle.

NateDan...
Pek zannetmiyorum. Alexandra'yı Danielle'den önce tanıyıp tanımadığın belirledikten sonra belki düşünebilirim ancak, Nate Alex'i çocukken görmüş ve arkadaş olmuşlar. Büyüme döneminde ayrılsalarda, birbirlerini seviyorlarmış. Cık olmaz.

MihaDan...
Mihael'in kalbi dolu! Kim olduğunu katiyen söylemeyeceğim ancak Danielle ile çok uygun olsalarda kalbi dolu olduğundan olmayacak.

LightDan...
İmkansız. Light'ın da kalbi dolu. Konoha ile Kumo'nun arası uzak. Danielle ile pek tanışmadıkları da cabası.

KibaDan...
İmkan var ama fırsat yok. Kiba'nın kalbi bildiğiniz gibi Kurenai'yle dolu. Karşılıklı bir aşk yaşıyorlar. Danielle böyle birşeyi bölmek istemez.

NejiDan...
Neji için yeni bir üye getireceğiz sanırım. Neji karakteri oldukça yakışıklı. Ancak Sakura Haruno ile Neji Hyuuga arasında birşey olmadığı gibi, Neji ve Danielle arasında da birşey yok.

ShikaDan...
Belki. Gaara'yı kıskandırmak için olabilir. Shikamaru da Temari'yi kıskandırabilir. İmkansız değil ancak bilinmez.

KakaDan...
Evet. Tam aradığım yan karakter. Yaparmıyım bilmiyorum ama siz bir KakaDan, birde MinaDan'a bakın. İkisinden biri gelecek gibi. KakaSaku fotoğrafları bulursam kullanabilirim. MinaSaku bulamam ama neyse XD.

NagaDan...
Hayır! Kötü tarafta olan biri ve birbirlerini tanıyorlar. İmkansız!

HitsuDan...
Yeni bir üye, Hitsugaya. Onu büyük ihtimal kullanacağım. Evet. Yıldırım ülkesine yardım etmiş eski bir ninja. Pek tanınmaz ve bilinmez. vs.vs.

Sakura Daisy Yamanaka
Fire Village-Jounin
Fire Village-Jounin
1 2
Sakura Daisy Yamanaka
3 4

1 2
Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Bu aralar nabıyorsun? : Lakap :
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 8:10 pm

Nam nam. Çok tatlı bir hikaye başlangıcı. HitsuDan biraz ilgi çekici. Ayrıca DanGaa ve NaruAnko'nun başlangıcını da öğrenmiş olmak çok güzel. Ellerine sağlık.
Danielle Sharuka Uchiha
1 2
Danielle Sharuka Uchiha
3 4

1 2
Kadın
3 4

MesajKonu: Geri: 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." 1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz." Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 7:28 pm

Sakura Daisy Yamanaka demiş ki:
Nam nam. Çok tatlı bir hikaye başlangıcı. HitsuDan biraz ilgi çekici. Ayrıca DanGaa ve NaruAnko'nun başlangıcını da öğrenmiş olmak çok güzel. Ellerine sağlık.

Teşekkür ederim Sakura. Evet, HitsuDan gerçekten ilgi çekici çünkü Hitsugaya sanırım Yıldırım Ninjası oldu XD. Bu başlangıçlar sizi de beni de öldürecek. Sağol yinede. Birazdan ikinci bölümü atcam.

1. Bölüm: "Daha yeni başlıyoruz."

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası